درباره قیمت دندانپزشکی

قیمت دندانپزشکی (Dental Price) از سال 1390 شروع به فعالیت نمود و از آن زمان تا کنون به لطف خداوند و مراجعه کنندگان عزیزمان که کلینیک ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کردند ، هر روز پر قدرت تر و با انگیزه بیشتر به گسترش کلینیک پرداخته و در خدمت شما هستیم.

شما می توانید از درمانهای پیشگیری تا درمانهای زیبایی و ایمپلنت را در یک محیط آرام و گرم و دوستانه  تجربه کنید.

تلاش کلیه همکاران در مجموعه ما این است که نیازهای درمانی هر فرد را شناسایی کرده و با توجه به موقعیت ، سلامت کلی و عمومی افراد بهترین طرح درمان مربوطه را مختص به آن فرد ارایه دهیم.

جهت ارایه بهتر درمان به مراجعه کنندگان عزیزهمواره آخرین تجهیزات دندانپزشکی و بهترین برندهای مواد مصرفی با مناسب ترین قیمت در کلینیک ما استفاده می شود از جمله :

  • سیستم استریلیزاسیون مدرن

  • ساکشن جراحی مرکزی جهت جلوگیری از انتشار آلودگی ها در محیط

  • سیستم روتاری و اپکس فایندر جهت درمان ریشه بدون درد

  • جدیدترین دستگاههای جراحی لثه بدون خونریزی

  • دستگاه رادیو گرافی دیجیتال

  • وسایل یکبار مصرف و جدیدترین مواد ضد عفونی

همچنین لازم به ذکر است این وب سایت جهت معرفی بهتر کلینیک گلزار www.golzardent.ir و همچنین فعالیت به عنوان مرجع اصلی قیمت رایج و جاری دندانپزشکی در ایران و تهران تلاش مستمر نماید تا شاهد نرخ و قیمت مشخص و روشن تعرفه دندانپزشکی برای همه بیماران و متقاضیان دندانپزشکی باشیم. انشالله❤

همانطور که می دانید امروزه هزینه تامین بهداشت و ترمیم و زیبایی و درمان دندان بسیار زیاد است و این موضوع خود مسبب این است که بنابر تنگنای اقتصادی افراد و خانواده ها نتوانند و یا نخواهند که هزینه رسیدگی به ده بهداشت و درمان خود و فرزندانشان را به درستی تامین کنند. و اینجا بود که تصمیم گرفتیم با هدف کاهش هزینه های دندانپزشکی و در قالب ارزانترین دندانپزشکی تهران (بخصوص شرق و شمال حوالی خیابان پاسداران و میدان هروی) این سایت را جهت معرفی خدمات دندانپزشکی ارزان خود راه اندازی نماییم.

پیشگیری بهتر از درمان==قیمت دندانپزشکی ارزانتر

کار اصلی ما اینجا این است که با کاهش بسیاری از هزینه های دندانپزشکی مانند هزینه ویزیت و معاینه ابتدایی را برای بیماران کاهش و حذف نماییم و در ادامه با درمان به موقع و ارزانتر مانع از هزینه های بسیار زیاد و سنگین دندانپزشکی شویم.

ارزانترین دندانپزشکی تهران

درباره قیمت دندانپزشکی کافیست یکبار به کلینیک خوب و مجهز تخصصی دندانپزشکی ما مراجعه کنید.

ما هزینه معاینه و ارزیابی را از شما نمی گیریم و در ادامه با تعرفه هایی بسیار پایین تر از قیمت مصوب سالیانه دندانپزشکی سایر خدمات مرتبط مانند: لمینت زیبایی دندان و دندانپزشکی زیبایی،  ارتودنسی، ترمیم، پروتز، روکش و عصبکشی دندان را بسیار ارزانتر از همه نقاط تهران برایتان انجام می دهیم

اگر لیست قیمت های مصوب دولت را اینجا ببینید و برای مقایسه و استعلام قیمت دندانپزشکی ما با شماره : 02122971394 تماس بگیرید.

ما ارزانترین قیمت دندانپزشکی تهران هستیم!